Postalicious, samla och dela dina bokmärkningar.

Detta är en återpublicering av ett några dagar gammal post, den strulade så jag skickar upp den igen.

Efter att ha provat postalicious, ett wordpress-plugin som samlar dina bokmärkningar på nätet och publicerar dem på din wordpressblog. Du kan ställa in hur ofta, hur mycket och när du vill att det ska hända.

Hittils har det funkat alldeles utmärkt, de enda problem som jag stött på beror på att jag har klantat till inställningarna. Som idag då jag råkade baka ihop alla poster till en enda stor post.. jaja.

Samlat betyg på postalicious är: trrrrrrrrumvirvel Tummen upp.

Publicerat den
Kategoriserat som News

av Simon

Netizen och uteguide boende i Jönköping. Samlar, utvecklar och delar med mig av sociala medier, uteträning och lifehack. Du kan även hitta mitt professionella på Linkedin och mer personliga på twitter och facebook. E-post zetterberg@ximon.se

Lämna en kommentar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *